SALE I PRZESTRZENIE

Sala Audrey

Odgrywa rolę sali kinowej oraz kameralnej poczekalni. Wyposażona jest w nagłośnienie Dolby Stereo SR. Przystosowana jest do obsługi z udziałem najnowocześniejszych nośników audiowizualnych. Sala jest klimatyzowana.

Liczba miejsc – 13 (fotele NOSTROMO). Miejsca nienumerowane.

Sala Charlie

Sala wyposażona jest w nagłośnienie Dolby Digital SR. Projekcje odbywają się z udziałem najnowocześniejszych nośników audiowizualnych (technologia cyfrowa, rozdzielczosć 2K, projektor Christie). Sala jest klimatyzowana.

Liczba miejsc – 30 (fotele MONET renomowanej hiszpańskiej firmy Ascénder). Miejsca numerowane.

Sala Marilyn

Sala wyposażona jest w nagłośnienie Dolby Digital SR. Projekcje odbywają się z udziałem najnowocześniejszych nośników audiowizuwalnych (technologia cyfrowa, rozdzielczosć 2K do 4K, projektor Barco oraz technologia 3D). Sala jest klimatyzowana.

Liczba miejsc – 47 (fotele BARCO renomowanej hiszpańskiej firmy Ascénder). Ostatni rząd składa się z dwuosobowych foteli Love Seat. Miejsca numerowane.

W salach możliwe są prezentacje zarówno z komputerów PC, jak i Mac, a także iPadów za pomocą AirPlay. Obsługiwane są nośniki wszelkich typów, od kaset VHS, poprzez płyty DVD, BluRay oraz pozostałe nośniki cyfrowe. Ponadto Sala Marilyn jest wyposażona w technologię analogową, taśma 35 mm i 16 mm.

___

Seanse w każdej z sal rozpoczynane są od dwóch sprzedanych biletów.


Mecenasi

Partnerzy

Sponsorzy